Aktuality

Očkování proti Covid-19

V neděli 1.8. bude probíhat očkování dětí ve věku 12-15 let proti Covid-19 v Masarykově nemocnici v Rakovníku. Očkování bude bez předchozí registrace, ale je nutné objednání. Bližší informace naleznete v letáku níže. 

Omezení provozu

Ve středu 21.7. a 28.7. 2021 a v pátek 30.7. bude v ordinaci lékař přítomen pouze do 12 hodin

Objednávání

Vzhledem k množícím se případům návštěvy naší ordinace bez předchozího objednání upozorňuji, že toto opatření nadále trvá a bude již trvalé, protože přináší řadu výhod pro všechny zúčastněné. Platí to samozřejmě i tehdy, když má Vaše dítě akutní onemocnění. I v takovém případě se totiž můžeme domluvit na čase buď ten samý nebo následující den. 

Letní dovolená

Ve dnech 1.7. až 9.7. a  2.8. až 13.8. 2021 bude naše ordinace uzavřená z důvodu čerpání dovolené. V těchto dnech nás bude pro akutní případy zastupovat pan doktor Cibulka sídlící v 1. patře stejné budovy. Vždy je nutné nejprve panu doktorovi zavolat a domluvit se na konkrétní termín vyšetření. Bez předchozího objednání nebudete ošetřeni. Zároveň upozorňuji na to, že zastupující lékař ze zákona nemůže vydávat posudky o zdravotní způsobilosti (mimo jiné proto, že nemá přístup ke zdravotní dokumentaci). Pokud má tedy Vaše dítě jet na letní tábor a potřebujete pro něj posudek (a nemáte ho z loňského roku), zajistěte si ho, prosím, včas. 

Mateřská dovolená

V říjnu 2020 jsem nastoupila na mateřskou dovolenou. V souvislosti s tím můžete v ordinaci vídat každé pondělí, úterý a čtvrtek pana doktora Jurnykla a v pátek paní doktorku Dupačovou. 

Děkuji za pochopení

Změna telefonu

Od 22.4. 2020 prosím přednostně používejte při volání do naší ordinace mobilní telefonní číslo +420 602 298 157 místo pevné linky. Pevná linka již nyní funguje pouze jako virtuální telefonní číslo, tzn. že se na něj dovoláte, hovor bude totiž přesměrován na mobil, ale zpátky Vám již eventuálně voláme právě z onoho mobilního telefonního čísla. S odstupem času bude pevná linka zrušena zcela. 

VložteKartičku.cz

V rámci zkvalitnění péče o pacienty jsme do ordinace zavedli nový systém pro příchozí pacienty VložteKartičku.cz. Po vstupu do čekárny použijte, prosím, tento systém a vložte do něj kartičku zdravotní pojišťovny. Tento systém dokáže z vložené kartičky načíst jméno, příjmení, pojišťovnu a rodné číslo a přenést jej do počítače v ordinaci bez zbytečného přepisování. Zároveň víme i o Vašem příchodu do čekárny a době čekání bez nutnosti klepat. 

STOP STAV

Vzhledem k naplnění kapacity naší ordinace a vzhledem k mé mateřské dovolené máme zastavenou registraci nových pacientů.