Aktuality

Zkrácení ordinačních hodin

Z provozních důvodů bude v týdnu od 29.7. 2019 zkrácená ordinační doba. Ve dnech 29.7., 30.7., 1.8. a 2.8. bude ordinace končit ve 12 hodin, ve středu 31.7. budeme ordinovat do 16 hodin. 

Děkujeme za pochopení

Dovolená

Ve dnech 5.8.-9.8. a 14.8.-16.8.2019 bude mít naše ordinace dovolenou. V akutních případech nás bude zastupovat MUDr. Cibulka v 1. patře. 12. a 13.8.2019 bude přímo v ordinaci zastupovat MUDr. Neustupová. 

V úterý 30.7.2019 bude ordinace jen do 12 hodin - budu ordinovat bez sestřičky.

Děkuji za pochopení

VložteKartičku.cz

V rámci zkvalitnění péče o pacienty jsme do ordinace zavedli nový systém pro příchozí pacienty VložteKartičku.cz. Po vstupu do čekárny použijte, prosím, tento systém a vložte do něj kartičku zdravotní pojišťovny. Tento systém dokáže z vložené kartičky načíst jméno, příjmení, pojišťovnu a rodné číslo a přenést jej do počítače v ordinaci bez zbytečného přepisování. Zároveň víme i o Vašem příchodu do čekárny a době čekání bez nutnosti klepat. 

STOP STAV

Vzhledem k naplnění kapacity naší ordinace musíme na přechodnou dobu zastavit registraci nových pacientů.  Jakmile se situace změní, budeme Vás o tom na našich webových stránkách informovat. 

Objednací systém

Od 5.4.2019 se budete moci objednat na vyšetření i online. 

Na podzim 2018 jsme začali s objednáváním pacientů na konkrétní čas. Znamená to, že, pokud k nám půjdete s čímkoli, co lze odložit nebo naplánovat, můžete se k nám předem objednat na konkrétní den a čas. Jedná se především o nejrůznější potvrzení do školy, kroužků, sportovních klubů, na řidičské průkazy apod., očkování, kontroly po nemoci či dlouhodobé zdravotní potíže. Objednat se ale samozřejmě můžete i s akutními zdravotními potížemi. Pokud k nám přijdete objednaní, budete mít v čekárně přednost před těmi, kteří objednaní nejsou. 

Od dubna 2019 můžete využít i online objednávání, odkaz naleznete v záložce Kontakty.  Při ojednávání je potřeba zadat telefonní číslo, které u Vašeho dítěte máme uvedené v kartotéce. 

Prozatím ještě vychytáváme v tomto systému drobné nedostatky, prosím Vás tedy o shovívavost. Snad bude vše brzy probíhat tak, abychom byli všichni co nejvíce spokojeni.