Aktuality

 Mimořádná opatření v chodu ordinace

Vzhledem k epidemiologické situaci jsme nuceni upravit chod naší ordinace. V ranních hodinách budou probíhat prevence a teprve po jejich skončení budeme ošetřovat nemocné pacienty. Každý, kdo přijde (bez ohledu na důvod návštěvy), musí být předem telefonicky objednaný. V čekárně nesmí docházet ke kumulaci osob. S dítětem může přijít jen 1 dospělý jako doprovod. Dítě v čekárně prosím držte na klíně nebo na židli a nenechte ho volně se pohybovat po čekárně. Pro kojence si doneste vlastní jednorázové podložky na přebalovací pult. Pokud máte příznaky respiračního onemocnění (kašel, rýma, bolest v krku), noste pokud možno ústenku nebo si jinak chraňte obličej, abyste minimalizovali riziko nákazy pro další osoby. Apelujeme také na to, abyste velmi zvážili nutnost návštěvy naší ordinace. Pokud má Vaše dítě jen lehké projevy respiračního onemocnění, tzn. má rýmu, kašel, pobolívá nebo škrábe ho v krku, ale nemá teploty ani projevy ztíženého dýchání, raději zůstaňte doma, uděláte jednoznačně lépe. Respektování těchto opatření je v zájmu nás všech.

Dále v souvislosti s tímto upravujeme ordinační hodiny. Budeme ordinovat jen do 12:30 hodin, ve středu do 15:00 hodin.  Do konce běžných ordinačních hodin budu k dispozici alespoň na telefonu pro případné konzultace

Děkuji za pochopení

VložteKartičku.cz

V rámci zkvalitnění péče o pacienty jsme do ordinace zavedli nový systém pro příchozí pacienty VložteKartičku.cz. Po vstupu do čekárny použijte, prosím, tento systém a vložte do něj kartičku zdravotní pojišťovny. Tento systém dokáže z vložené kartičky načíst jméno, příjmení, pojišťovnu a rodné číslo a přenést jej do počítače v ordinaci bez zbytečného přepisování. Zároveň víme i o Vašem příchodu do čekárny a době čekání bez nutnosti klepat. 

STOP STAV

Vzhledem k naplnění kapacity naší ordinace musíme na přechodnou dobu zastavit registraci nových pacientů.  Jakmile se situace změní, budeme Vás o tom na našich webových stránkách informovat. 

Objednací systém

Od 5.4.2019 se budete moci objednat na vyšetření i online. 

Na podzim 2018 jsme začali s objednáváním pacientů na konkrétní čas. Znamená to, že, pokud k nám půjdete s čímkoli, co lze odložit nebo naplánovat, můžete se k nám předem objednat na konkrétní den a čas. Jedná se především o nejrůznější potvrzení do školy, kroužků, sportovních klubů, na řidičské průkazy apod., očkování, kontroly po nemoci či dlouhodobé zdravotní potíže. Objednat se ale samozřejmě můžete i s akutními zdravotními potížemi. Pokud k nám přijdete objednaní, budete mít v čekárně přednost před těmi, kteří objednaní nejsou. 

Od dubna 2019 můžete využít i online objednávání, odkaz naleznete v záložce Kontakty.  Při ojednávání je potřeba zadat telefonní číslo, které u Vašeho dítěte máme uvedené v kartotéce. 

Prozatím ještě vychytáváme v tomto systému drobné nedostatky, prosím Vás tedy o shovívavost. Snad bude vše brzy probíhat tak, abychom byli všichni co nejvíce spokojeni.