Aktuality

Očkování proti chřipce

Již máme k dispozici vakcíny proti chřipce a máme je zatím v dostatečném množství. Kdo bude mít o očkování zájem, volejte sestřičce na objednání a nebo pište do mailu. 

Objednávání

Vzhledem k množícím se případům návštěvy naší ordinace bez předchozího objednání upozorňuji, že toto opatření nadále trvá a bude již trvalé, protože přináší řadu výhod pro všechny zúčastněné. Platí to samozřejmě i tehdy, když má Vaše dítě akutní onemocnění. I v takovém případě se totiž můžeme domluvit na čase buď ten samý nebo následující den. 

Mateřská dovolená

V říjnu 2020 jsem nastoupila na mateřskou dovolenou. V současnosti je v ordinaci místo mne zastupující lékař, pan doktor Jurnykl.  

Děkuji za pochopení

Změna telefonu

Od 22.4. 2020 prosím přednostně používejte při volání do naší ordinace mobilní telefonní číslo +420 602 298 157 místo pevné linky. Pevná linka již nyní funguje pouze jako virtuální telefonní číslo, tzn. že se na něj dovoláte, hovor bude totiž přesměrován na mobil, ale zpátky Vám již eventuálně voláme právě z onoho mobilního telefonního čísla. S odstupem času bude pevná linka zrušena zcela. 

VložteKartičku.cz

V rámci zkvalitnění péče o pacienty jsme do ordinace zavedli nový systém pro příchozí pacienty VložteKartičku.cz. Po vstupu do čekárny použijte, prosím, tento systém a vložte do něj kartičku zdravotní pojišťovny. Tento systém dokáže z vložené kartičky načíst jméno, příjmení, pojišťovnu a rodné číslo a přenést jej do počítače v ordinaci bez zbytečného přepisování. Zároveň víme i o Vašem příchodu do čekárny a době čekání bez nutnosti klepat. 

STOP STAV

Vzhledem k naplnění kapacity naší ordinace a vzhledem k mé mateřské dovolené máme zastavenou registraci nových pacientů.