Aktuality

Omezení provozu

Ve dnech 28., 29. a 31.1.2019 bude omezen provoz naší ordinace. Ordinační doba bude od 8:00 do 13:00 hodin. V těchto dnech budu ordinovat bez zdravotní sestry, prosím tedy o trpělivost při zvedání telefonů.

Děkuji za pochopení.

Objednací systém

Od 1.10.2018 naplno spouštíme objednací systém. 

Znamená to, že, pokud k nám půjdete s čímkoli, co lze odložit nebo naplánovat, můžete se k nám předem objednat na konkrétní den a čas. Jedná se např. o nejrůznější potvrzení do školy, kroužků, sportovních klubů, na řidičské průkazy apod., očkování, ale i kontroly po nemoci či dlouhodobé zdravotní potíže. V takovém případě budete mít v čekárně přednost před těmi, kteří objednaní nejsou.

Doufám, že tuto změnu oceníte a bude pro Vás přínosem.

Očkování proti chřipce

Vzhledem k blížícímu se období možného vzniku chřipkových epidemií bych chtěla upozornit na možnost očkování proti chřipce. Naočkovat se dá kdykoli v průběhu podzimu či zimy, ale na začátku sezony má očkování samozřejmě největší přínos. Obzvláště bych očkování doporučila těm, kteří mají chronické onemocnění srdce nebo dýchacích cest (např. astma), ale také těm, kteří mají ve své domácnosti osobu s nějakým závažným onemocněním (např. onkologickým) nebo s poruchou imunitního systému.  Pokud patříte do některé z kategorií, neváhejte se nám ozvat pro bližší informace.