Aktuality

Dovolená

V týdnu od 27.1. do 31.1.2020 bude naše ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. V akutních případech nás zastupuje MUDr. Cibulka v 1. patře. Jen připomínám, že zastupující lékař nebude mít k dispozici Vaši zdravotní dokumentaci a tudíž nemůže vystavit žádný posudek (např. na lyžařský kurz nebo ke studiu na SŠ)

Děkuji za pochopení

Očkování proti chřipce

Chřipka je vysoce infekční onemocnění doprovázené obvykle vysokými horečkami (trvajícími několik dnů až týden), suchým intenzivním kašlem, bolestmi svalů, kloubů a hlavy, celkovou schváceností a výraznou únavou. Mnohdy s sebou přináší řadu komplikací a to obzvláště u rizikových skupin osob. Chřipka způsobuje každým rokem i řadu úmrtí. Uvádí se, že je to až 4x více než kolik způsobí dopravní nehody. Proto bych Vám chtěla nabídnout očkování proti této nemoci, ke kterému přichází ta správná doba. Upozorňuji také na to, že očkování je pro rizikové skupiny osob hrazené ze zdravotního pojištění. Jedná se hlavně o diabetiky, astmatiky nebo děti se srdečními vadami či poruchou imunity. Doporučuji také nechat naočkovat osoby, které žijí s těmito osobami v domácnosti. Očkování má ale význam pro každého z Vás. Pro bližší informace volejte k nám do ordinace.   

VložteKartičku.cz

V rámci zkvalitnění péče o pacienty jsme do ordinace zavedli nový systém pro příchozí pacienty VložteKartičku.cz. Po vstupu do čekárny použijte, prosím, tento systém a vložte do něj kartičku zdravotní pojišťovny. Tento systém dokáže z vložené kartičky načíst jméno, příjmení, pojišťovnu a rodné číslo a přenést jej do počítače v ordinaci bez zbytečného přepisování. Zároveň víme i o Vašem příchodu do čekárny a době čekání bez nutnosti klepat. 

STOP STAV

Vzhledem k naplnění kapacity naší ordinace musíme na přechodnou dobu zastavit registraci nových pacientů.  Jakmile se situace změní, budeme Vás o tom na našich webových stránkách informovat. 

Objednací systém

Od 5.4.2019 se budete moci objednat na vyšetření i online. 

Na podzim 2018 jsme začali s objednáváním pacientů na konkrétní čas. Znamená to, že, pokud k nám půjdete s čímkoli, co lze odložit nebo naplánovat, můžete se k nám předem objednat na konkrétní den a čas. Jedná se především o nejrůznější potvrzení do školy, kroužků, sportovních klubů, na řidičské průkazy apod., očkování, kontroly po nemoci či dlouhodobé zdravotní potíže. Objednat se ale samozřejmě můžete i s akutními zdravotními potížemi. Pokud k nám přijdete objednaní, budete mít v čekárně přednost před těmi, kteří objednaní nejsou. 

Od dubna 2019 můžete využít i online objednávání, odkaz naleznete v záložce Kontakty.  Při ojednávání je potřeba zadat telefonní číslo, které u Vašeho dítěte máme uvedené v kartotéce. 

Prozatím ještě vychytáváme v tomto systému drobné nedostatky, prosím Vás tedy o shovívavost. Snad bude vše brzy probíhat tak, abychom byli všichni co nejvíce spokojeni.