Aktuality

Pozor - omezení provozu 

od 13.12. až do Vánoc

Vzhledem k onemocnění sestřičky bude provoz ordinace v následujících 2 týdnech významně omezen. Nemocné děti samozřejmě vyšetřím, ale vše ostatní, prosím, odložit na dobu minimálně po Vánocích. Více věcí budu řešit také dálkově. Ordinační hodiny v týdnu od 13.12. a od 20.12. budou zkráceny. 

V pondělí od 10 hodin do 15 hodin, v ostatní dny od 8:30 hodin do 12 hodin. 

Děkuji za pochopení

Vánoční ordinační doba

Ve dnech 22. a 23.12. 2021 bude naše ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. V akutních případech nás bude zastupovat MUDr. Cibulka ve své ordinaci v 1. patře. V každém případě je potřeba se k němu telefonicky objednat dříve než vyrazíte. V pondělí 27.12. bude začátek ordinace posunut na 11. hodinu. V ostatních dnech (tzn. 28.-31.12.) začínáme v běžný čas, ale ordinovat budeme jen do 13 hodin. Od 3. ledna budou již ordinační hodiny v běžném režimu. 

Děkuji za pochopení

Zrušení pevné linky

Od 9. 12. 2021 bude zcela zrušena pevná linka do ordinace. Dovoláte se k nám tedy jen na mobilní telefonní číslo +420 602 298 157.  V případě, že se Vám opakovaně nedaří dovolat (v některých dnech je nápor telefonátů opravdu velmi velký), zkuste napsat klidně email nebo se případně objednejte online přes webový formulář.

Platba kartou

Opět máme platební terminál funkční a plně k dispozici. Platbu kartou za služby, které nejsou hrazené ze zdravotního pojištění, upřednostňujeme. 

Nový objednávací formulář

Opět jsem spustila možnost objednávání přes webový objednávací formulář. Je výrazně aktualizovaný oproti předchozí verzi a umožňuje Vám využívat svůj uživatelský účet, kde si můžete např. prohlédnout, kdy Vás čeká preventivní prohlídka nebo povinné očkování, můžete touto cestou požádat o recept, zaslat mi zprávu apod. Využití tohoto účtu je možné pouze v případě, že máme u Vás zapsaný mail v počítačové kartotéce. Pokud tomu tak není, stačí, když mi napíšete mail se svým kontaktem a věc napravíme. Samozřejmě se můžete objednat i bez potřeby zadaného mailu, je k tomu ale jiný odkaz a do účtu se tak nedostanete. Spoustu záležitostí můžeme takto vyřešit online, což je pro nás žádoucí. Neustále vyzvánějící telefony totiž nejsme schopni vždy a v každém případě zvednout.   

Odkazy na objednávání najdete v sekci Kontakty. 

Prosím, pokud chcete přijít s více dětmi najednou, každému dítěti objednejte vyšetřovací čas a nebo min. napište do poznámky, kolik dětí budete chtít vyšetřit.  

Očkování proti chřipce

Již máme k dispozici vakcíny proti chřipce a máme je zatím v dostatečném množství. Kdo bude mít o očkování zájem, volejte sestřičce na objednání a nebo pište do mailu. 

Objednávání

Vzhledem k množícím se případům návštěvy naší ordinace bez předchozího objednání upozorňuji, že toto opatření nadále trvá a bude již trvalé, protože přináší řadu výhod pro všechny zúčastněné. Platí to samozřejmě i tehdy, když má Vaše dítě akutní onemocnění. I v takovém případě se totiž můžeme domluvit na čase buď ten samý nebo následující den. 

Mateřská dovolená

V říjnu 2020 jsem nastoupila na mateřskou dovolenou. V současnosti je v ordinaci místo mne zastupující lékař, pan doktor Jurnykl.  

Děkuji za pochopení

VložteKartičku.cz

V rámci zkvalitnění péče o pacienty jsme do ordinace zavedli nový systém pro příchozí pacienty VložteKartičku.cz. Po vstupu do čekárny použijte, prosím, tento systém a vložte do něj kartičku zdravotní pojišťovny. Tento systém dokáže z vložené kartičky načíst jméno, příjmení, pojišťovnu a rodné číslo a přenést jej do počítače v ordinaci bez zbytečného přepisování. Zároveň víme i o Vašem příchodu do čekárny a době čekání bez nutnosti klepat. 

STOP STAV

Vzhledem k naplnění kapacity naší ordinace a vzhledem k mé mateřské dovolené máme zastavenou registraci nových pacientů.