Aktuality

Upozornění

Ve čtvrtek 16.5. začínáme z provozních důvodů ordinovat až od 10:00 hodin. Ve dnech 21.5. a 23.5. máme naopak zkrácenou ordinační dobu do 13:00 hodin. 

Děkujeme za pochopení

STOP STAV

Vzhledem k naplnění kapacity naší ordinace musíme na přechodnou dobu zastavit registraci nových pacientů.  Jakmile se situace změní, budeme Vás o tom na našich webových stránkách informovat. 

Objednací systém

Od 5.4.2019 se budete moci objednat na vyšetření i online. 

Na podzim 2018 jsme začali s objednáváním pacientů na konkrétní čas. Znamená to, že, pokud k nám půjdete s čímkoli, co lze odložit nebo naplánovat, můžete se k nám předem objednat na konkrétní den a čas. Jedná se především o nejrůznější potvrzení do školy, kroužků, sportovních klubů, na řidičské průkazy apod., očkování, kontroly po nemoci či dlouhodobé zdravotní potíže. Objednat se ale samozřejmě můžete i s akutními zdravotními potížemi. Pokud k nám přijdete objednaní, budete mít v čekárně přednost před těmi, kteří objednaní nejsou. 

Od dubna 2019 můžete využít i online objednávání, odkaz naleznete v záložce Kontakty.  Při ojednávání je potřeba zadat telefonní číslo, které u Vašeho dítěte máme uvedené v kartotéce. 

Prozatím ještě vychytáváme v tomto systému drobné nedostatky, prosím Vás tedy o shovívavost. Snad bude vše brzy probíhat tak, abychom byli všichni co nejvíce spokojeni.