Aktuality

Dovolená

Ve dnech 3.8.-14.8. 2020 bude naše ordinace zavřená z důvodu čerpání dovolené. V těchto dnech nás bude zastupovat MUDr. Cibulka v 1. patře. Pokud bude Vaše dítě v těchto dnech nemocné, nejdříve panu doktorovi zavolejte (tel. 313 572 743). Stále je nutné dodržování zvláštního režimu. Bez předchozího objednání nebudete ošetřeni. Upozorňuji také, že zastupující lékař nemůže potvrzovat žádné posudky (např. na tábory, řidičské průkazy, potravinářské průkazy apod.).

Úhrada očkování proti meningokokům od 1.5.2020

Od 1.5.2020 bude očkování proti meningokokům hrazené ze zdravotního pojištění. Týká se to kojenců a batolat, kteří jsou nejohroženější skupinou. Podmínky hrazení jsou v případě očkování proti meningokoku skupiny B (vakcína Bexsero) zahájení očkování do ukončeného 6. měsíce věku (maximálně 5 měsíců + 30 dní) a v případě očkování proti meningokokům skupin A, C, W, Y (vakcína Nimenrix) provedení očkování ve 2. roce života (tedy mezi 1. a 2. narozeninami). V případě zájmu volejte do ordinace. 

Změna telefonu

Od 22.4. 2020 prosím přednostně používejte při volání do naší ordinace mobilní telefonní číslo +420 602 298 157 místo pevné linky. Pevná linka již nyní funguje pouze jako virtuální telefonní číslo, tzn. že se na něj dovoláte, hovor bude totiž přesměrován na mobil, ale zpátky Vám již eventuálně voláme právě z onoho mobilního telefonního čísla. S odstupem času bude pevná linka zrušena zcela. 

 Mimořádná opatření v chodu ordinace - nové

Vzhledem k epidemiologické situaci i nadále musíme udržet změněný chod naší ordinace. V dopoledních hodinách budou probíhat prevence a očkování a teprve po jejich skončení budeme ošetřovat nemocné pacienty. Každý, kdo přijde (bez ohledu na důvod návštěvy), musí být předem telefonicky objednaný. V čekárně nesmí docházet ke kumulaci osob. Počet dětí, které jsme schopní za den vyšetřit je tedy velmi omezený. V souvislosti s tím prosím o dodržování objednaných časů. S dítětem může přijít jen 1 dospělý jako doprovod. Noste i nadále ústenku nebo si jinak chraňte obličej, abyste minimalizovali riziko případné nákazy pro další osoby. Apelujeme také na to, abyste velmi zvážili nutnost návštěvy naší ordinace.

Děkuji za pochopení

VložteKartičku.cz

V rámci zkvalitnění péče o pacienty jsme do ordinace zavedli nový systém pro příchozí pacienty VložteKartičku.cz. Po vstupu do čekárny použijte, prosím, tento systém a vložte do něj kartičku zdravotní pojišťovny. Tento systém dokáže z vložené kartičky načíst jméno, příjmení, pojišťovnu a rodné číslo a přenést jej do počítače v ordinaci bez zbytečného přepisování. Zároveň víme i o Vašem příchodu do čekárny a době čekání bez nutnosti klepat. 

STOP STAV

Vzhledem k naplnění kapacity naší ordinace musíme na přechodnou dobu zastavit registraci nových pacientů.  Jakmile se situace změní, budeme Vás o tom na našich webových stránkách informovat. 

Objednací systém


Od dubna 2019 můžete využít online objednávání, odkaz naleznete v záložce Kontakty.  Při objednávání je potřeba zadat telefonní číslo, které u Vašeho dítěte máme uvedené v kartotéce. V současnosti bohužel online objednávání nefunguje a to vzhledem k důvodům souvisejícím s omezeným provozem ordinace uvedeným výše. Jakmile budeme moci přejít na běžný chod ordinace, online objednávání opět spustím.